Pomáhám lidem, aby žili štastnější život

Když jsem vyrůstala, tak jsem kolem sebe pozorovala různé vzorce chování. Někdo si peníze šetřil, odkládal a někdo si je naopak užíval a žil životem "tady a teď". A už tehdy jsem si pokládala otázku – který přístup je správný?

Díky pozorování, zkušenostem a studiu vím, že to je individuální a ani jeden nezaručuje jistý výsledek. Pomáhám lidem, aby žili šťastnější život, aby se jim prostě v životě dařilo lépe.

Mým cílem je, aby věděli, jak si plnit sny a jak si v životě udržet více pohody a méně stresu. Jde to. Zároveň jim pomáhám šetřit peníze a budovat majetek – aby byli zajištění nejen oni, ale případně i jejich děti a rodina.

V roce 2016 jsem složila náročné zkoušky EFA (European Financial Advisor) – Evropský finanční poradce. Je to jedno z nejvyšších vzdělání v oblasti financí v Evropě.

Od té doby jsem nejen zněkolikanásobila hodnotu peněz, o kterou si lidem starám, ale několika desítkám jsem pomohla najít cestu k vlastnímu bydlení a ušetřila jsem jim stovky tisíc korun (ať už na nižších úrocích, nevýhodných smlouvách nebo upravení měsíčního hospodaření).

Navíc každý rok trávím přibližně 80 hodin dalším vzděláváním se, abych měla aktuální informace a „neusnula na vavřínech“. 
Ráda se potkám i s Vámi.

Ozvěte se a probereme věci, které Vás trápí, zajímají a chcete je řešit.