Koncert Tomáše Kluse s filharmonií

Jste dirigent nebo posluchač?

Před Vánoci jsem byla na koncertu Tomáše Kluse s Janáčkovou filharmonií Ostrava. Byl to úžasný zážitek. Napomohl tomu i fakt, že každý hudebník přesně věděl, co má dělat. A dohromady to krásně všechno ladilo. Výsledkem byl pak krásný večer – pro několik stovek lidí. Napadla mě u toho souvislost s financemi. Workoholik v praxi. 😊

Veškeré činy, které v životě děláte, by měly vést k naplnění snů a cílů

Veškeré vaše činy tvoří určité dílo. Jaké je to vaše? Jste dirigentem – tedy tím, kdo určuje, co se ve vašem životě děje? Nebo jste posluchačem, který se prodral do první řady, sleduje vše z první ruky a občas může na pódium houknout a doufat, že bude vyslyšen? 

Můj tip pro vás – buďte ve svém životě dirigentem

Rozhodněte se, co chcete a směřujte k tomu všechny vaše kroky. Máte sepsané cíle na rok 2020? Jestli ne, udělejte to co nejdřív. Běžte do toho. 
Pak budete vědět, že akce, které děláte, mají opravdu smysl. A doporučuji to sladit i s případnými produkty, které máte již uzavřené anebo plánujete uzavřít. Různé spoření, pojistky, leasingy, úvěry – všechno by to mělo dohromady tvořit jeden celek. 

Držím palce, ať rok 2020 přinese to, co si nejvíc přejete a abyste se zase přiblížili ke splnění hlavních životních snů. 

Chcete to probrat osobně?

Komentáře