Jaro a rozkvetlé stromy

Jarní úklid

Je tu jaro. Období, kdy se příroda probouzí. A s ní i naše chuť po jarním úklidu. Vytřídění skříně a zbavení se věcí, které už nebudeme nosit, anebo do kterých asi nezhubneme. 😊

Je škoda, že se většinou dostane jen na materiální věci. Ty, které nás obklopují a určitým způsobem nám fyzicky zavazí. Je dobré podívat se do šuplíku hlouběji a udělat si revizi smluv.

Nevyhazujte peníze zbytečně

Často už na první schůzce zjistím, že hodně mých klientů vyhazuje peníze úplně zbytečně, protože od svých uzavřených smluv očekávají něco, co jim daná smlouva splnit prostě nedokáže – ať už kvůli různým výlukám nebo celkovému nastavení. 

Typickým příkladem je životní nebo úrazové pojištění

Hlavní myšlenkou pro uzavření takové smlouvy bývá to, aby rodinu ochránila v případě, kdyby se něco závažného stalo. Při podrobném prozkoumání ale často zjišťuji, že tomu tak není. 

Tip pro vás – podívejte se do svých smluv. A položte si otázku: Kdyby se mi opravdu něco vážného stalo a příjem mi vypadl třeba na rok. Ochrání mě ta smlouva? 

Předejděte situaci, kdy budete potřebovat pomoc a namísto podpory přijde jen zjištění, že jste něco platili zbytečně. Pokud se v těch číslech a pojistných podmínkách nevyznáte, napište mi. Ráda na to s vámi sednu. 

Přeji vám krásné jaro. 

Chcete to probrat osobně?

Komentáře